Ízületvédelem
Az ízületvédő készítmények fontosak, mert segítenek megőrizni az ízületek egészségét és mozgékonyságát. Ezek a készítmények csökkenthetik az ízületi gyulladások kialakulásának kockázatát. Rendszeres szedésükkel megelőzhetőek az ízületi fájdalmak és merevségek. Az ízületvédő készítmények hozzájárulhatnak ahhoz is, hogy aktív életmódot tartsunk fenn hosszú távon. Ma már többféle étrend-kiegészítő is elérhető célirányosan az ízületi gondok megelőzése és a fájdalomentesség elérésének érdekében. A sokak által kedvelt kollagén mellett, az MSM és a kondroitin együttes alkalmazása szintén meghozhatja a várt hatást. A kollagén kapszulaként, ital és ízesített, vízben oldódó por formájában egyaránt elérhető.
Szűrés
Gyártó
Termék kategória
Kategória
Kiszerelés
Ízesítés szűrés
Mennyiség szűrés
Termék státusza
Összes termék a kategóriában35
termék
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
120 db
4 990 Ft
Egységár: 42 Ft/kapszula
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
100 db
3 690 Ft
Egységár: 31 Ft/kapszula
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
300 g
5 990 Ft
Egységár: 19 967 Ft/kg
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
60 db
5 490 Ft
Egységár: 92 Ft/db
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
300 g
5 990 Ft
Egységár: 19 967 Ft/kg
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
500 ml
5 690 Ft
Egységár: 11 380 Ft/L
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
90 db
4 990 Ft
Egységár: 55 Ft/Kapszula
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
173 g
21 890 Ft
Egységár: 127 Ft/g
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
300 g
5 990 Ft
Egységár: 19 967 Ft/kg
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
90 g
4
10 990 Ft
10 469 Ft
Egységár: 116 322 Ft/kg
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
300 g
5 990 Ft
Egységár: 9 983 Ft/kg
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
300 g
5 990 Ft
Egységár: 9 983 Ft/kg
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
400 g
6 990 Ft
Egységár: 23 300 Ft/kg
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
12
3 590 Ft
3 159 Ft
Egységár: 105 Ft/db
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
300 g
7 990 Ft
Egységár: 26 633 Ft/kg
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
150 g
4
6 890 Ft
6 590 Ft
Egységár: 43 933 Ft/kg
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
500 ml
5 490 Ft
Egységár: 10 980 Ft/L
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
60 db
6
9 990 Ft
9 390 Ft
Egységár: 157 Ft/db
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
360 g
12 490 Ft
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
90 db
5 490 Ft
Egységár: 61 Ft/db
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
90db
7
4 960 Ft
4 590 Ft
Egységár: 51 Ft/kapszula
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Ízesítés:
Grapefruit
Mennyiség:
500 ml
5 490 Ft
Egységár: 10 980 Ft/L
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Ízesítés:
Szamóca
Mennyiség:
200 g
2 090 Ft
Egységár: 10 450 Ft/kg
Raktáron, várható szállítás 1-2 munkanap
Mennyiség:
180 db
6
4 990 Ft
4 690 Ft
Egységár: 26 Ft/db
Összes termék a kategóriában35
termék
